Beachside Yoga: Thorn Park Miami Beach Group

Public·116 members

[ГЛЕДАЈТЕ УЖИВО] Црвена звезда Манчестер Сити prenos 13 децембар 2023

пре 9 минута — Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Zvezda - Mančester Siti u Ligi šampiona Kada i gde možete da gledate meč između Crvene zvezde i ...

FK Crvena zvezda - Manchester City резултат уживо FK Crvena zvezda Manchester City резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 13. дец 2023. у 17:45 GMT на Stadium Rajko ... Gde gledati Mančester siti - Crvena zvezda? Prenos uživo 19. 9. 2023. — a Siti loš dan.“ BONUS VIDEO Zavirite na trening Zvezde u Mančesteru. Tagovi. FK Crvena zvezdaFK Mančester sitiGledaj uživoLiga šampionprenos. :. Evo gdje možete pratiti prenos utakmice Mančester siti - Crvena zvezdaNeprikosnoveni vladar srspkog fudbala u prethodnih šest godina, koji ovaj put nije morao da prolazi kroz kvalifikacije već je mjesto stekao direktno, gost je Mančester sitija, trostrukog uzastopnog prvaka Engleske. Da li će se Zvezda na stadionu Etihad borbeno i bez straha suprostaviti potpunom favoritu ili će joj pod nesumnjivom snagom jednog od najboljih timova današnjice srce sići u pete biće u direktnom prenosu od 21. 00 čas na: RTS 1 i Arena Sport 1. Gledaocima u Bosni i Hercegovini biće omogućeno praćenje samo na kanalu Arene, dok onima u Srbiji to će biti moguće na oba. 77. minut Vladimir Lučić umesto Stefana Mitrovića. 73. minut 3:1!!! Rodri rutinski plasira loptu u mrežu Glazera. Ovaj gol ide na dušu Krasou o čijoj indolentnosti se priča mnogo na mečevima u Srbiji, ali malo ko je očekivao ovakav pristup na duelu sa Sitijem. To je jednostavno takav igrač. Igra samo dok je lopta kod njega, kada je kod protivnika to ga ne "tangira". 69. minut Doku puca brani Glazer. 68. Evo gdje možete pratiti prenos utakmice Crvena zvezda 19. 9. 2023. — Evo gdje možete pratiti prenos utakmice Mančester siti - Crvena zvezda Neprikosnoveni vladar srspkog fudbala u prethodnih šest godina, koji ... Gde gledati Mančester siti - Crvena zvezda? Prenos uživo navijači čekaju sa nestrpljenjemLiga šampiona je pred vratima, a već prvog dana je na programu meč srpskog predstavnika i aktuelnog šampiona Evrope. Andrej Jakovljević Foto: Goran Srdanov/Nova. rs: Shutterstock Fudbaleri Crvene zvezde će u utorak od 21. 00 istrčati na stadion Mančester sitija u prvom kolu Lige šampiona, a sve detalje sa terena i van njega moći ćete da ispratite uz Nova. rs Navijači crveno-belih će moći da gledaju prenos utakmice uživo na RTS 1, koji je najavio prenos, iako je prethodne sezone prenosio samo mečeve koji se igraju u sredu. Црвена звезда Ман Сити uživo 13 децембар 2023 пре 6 сати — FK Crvena zvezda је играо против Manchester City у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Crvena zvezda рангира 4., док Manchester City држи 1. Ovakve stvare se ne dešavaju ni početnicima. Gol Alvareza koji je 90 posto delo golmana Zvezde. 57. minut Opet je Glazer spasao Zvezdu. Ostaje 1:1. 52. minut Sreća za Zvezdu i pre svega Dragovića. On je bukvalnbo namestio gol Vokeru, ali je u prethodnom delu akcije bek Sitija bio u ofsajdu. Pričalo bi se dugo o kiksu Dragovića nije bilo nedozvoljene pozicije. 47. minut 1:1!!! Alvarez poravnava. Prešao je Glazera i smestio loptu u mrežu. KRAJ POLUVREMENA 45. minut GOOOOOOOL!!!! Bukari je zatresao mrežu Sitija. STADION: Etihad SUDIJA: Žoao Pinheiro MANČESTER SITI: Ederson, Voker, Dijas (od 82. Luis), Ake, Gomes, Rodri (od 82. Filips), Nunjes, Bernardo Silva (od 43. Doku), Alvarez, Foden (od 82 Bob), Haland. CRVENA ZVEZDA: Glazer, Mijailović, Điga, Dragović, Rodić, Hvang (od 82. Kanga), Stamenić, Bukari (od 82. Degenek), Ivanić (od 68. Olajinka), Mitrović (od 77. Lučić), Endiaj (od 68. Kraso). Ipak, već na samom startu drugog poluvremena Hulian Alvarez poravnava rezultat. Veliku grešku pravi Dragović, ali je poništen gol Kajla Vokera. Međutim, katastrofalan kiks Omrija Glazera je ni krivom ni dužnom doneo drugi gol Alvarezu. Tako je posle 15 minuta u nastavku rezultat preokrenut. Pogodak Rodrija u 73. minutu je rešio sva pitanja oko pobednika. Kraso ga je pustio da se priđe kaznenom prostoru, a kada se majstoru pruži šansa on je ne propušta. Uživo tok meča možete da pratite ovde. KRAJ MEČA 90. minut Igraće se još četiri minuta. 82. minut Pao je ritam meča kada su domaći obezbedili pobedu. minut Šut Mirka Ivanića, ali pored gola. Dvostruka izmena kod crveno belih. Piter Olajinka umesto Ibvanića, a Žan Filip Kraso menja Šerifa Endiajea. 64. minut Haland puca, ali Glazer šalje loptu do stative. 61. minut Fenomenalna prilika za Hvanga, ali šut kao da je lopta bila od kamena. Jedva je došla do gola. 60. minut Šta reći za kiks Omrija Glazera. Mančester siti - Crvena zvezda uživo пре 9 минута — Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Zvezda - Mančester Siti u Ligi šampiona Kada i gde možete da gledate meč između Crvene zvezde i ... (ЛИВЕСТРЕАМ-) Црвена звезда Манчестер Сити utakmice пре 8 сати — Pritisak Sitija je sve jači, ali još "građani" ne uspevaju da dođu u izglednu situaciju za gol. Uživo prenos Mančester siti Crvena zvezda Liga ... Звезда Манчестер Сити uživo prenos 13/12/2023 Гледајте пре 4 сата — Ostavila mu je odbrana Zvezde previše prostora i on je to umeo da iskoristi i postavi konačnih 3:1. Uživo, Mančester siti - Crvena zvezda. Fudbal - LŠ: Crvena zvezda - Mančester siti Fudbal - LŠ: Crvena zvezda - Mančester siti. Za čast i za navijače. Utakmica Prenos meča je na Prvom programu RTS-a . Komentator je Miloš Krivokapić. РТС ...